0102030405
SU-F751050D Chłodzenie powietrzem Maszyna kodująca online Lampa susząca UVLED do utwardzania atramentu
PARAMETRY
| Model | SU-F751050D |
| Moc | 200 W |
| Zasilanie wejściowe | źródło prądu stałego |
| Rozmiar wyglądu | 89*43*126,5 mm |
| Obszar świetlny | 76*11 mm |
| Długość fali | 360-420 mil morskich |
| Intensywność napromieniowania | 12 W/cm^2 |
| Tryb rozpraszania ciepła | Chłodzenie powietrzem |
CECHY DIOD LED UV
1. Szybki efekt utwardzania, schnięcie w ciągu kilku sekund i oszczędność energii elektrycznej! Oszczędzaj koszty!
2. Wbudowany czujnik ochrony termicznej, długa żywotność, do ponad 20 000–35 000 godzin;
3. Stabilna praca, wysoka energia, równomierne naświetlanie i zanik światła wynoszący zaledwie około 5% w ciągu 15 000 godzin;
4. Diody LED UV nie zawierają rtęci, nie wytwarzają ozonu, są ekologiczne, energooszczędne, niskotemperaturowe i przyjazne dla środowiska;
5. Natychmiastowe włączanie, nie ma potrzeby czekania na nagrzanie, może się włączyć natychmiast po wyłączeniu.
6. Wysokiej jakości importowane chipy i odporne na wysokie temperatury szkło kwarcowe, wysoka efektywność energetyczna, wysoka przepuszczalność światła, niewielkie rozmiary, szybkie chłodzenie!
7. Materiał wykonany z aluminium lotniczego i miedzi pozłacanej, stabilny i trwały, gruby i solidny, odporny na upadek, kurz i wilgoć!
APLIKACJE
1. Lampa utwardzająca LED drukarki Epson i3200UV, lampa susząca LED UV do utwardzania niebieskim i fioletowym światłem atramentu, drukarka płaska UV 6090/6045 z chłodzeniem powietrznym i lampą suszącą LED UV, głowica drukująca XP600/TX800 pasująca do lampy suszącej LED.
2. Maszyna kodująca online, lampa susząca i utwardzająca atrament UV LED, Ricoh G5 G6 UV do wstępnego kodowania, lampa susząca i utwardzająca UV do druku cyfrowego UV.
3. Lampa susząca LED na bazie żywicy UV/płytki drukowanej, zielona lampa LED do reakcji fotokatalitycznej/wysokiej klasy laboratorium uniwersyteckie, eksperymentalne źródło światła ultrafioletowego LED w instytucie badawczym.
4. Klej optyczny OCA do ekranów wyświetlaczy, klej UV do głośników elektronicznych, klej bezcieniowy, soczewki optyczne, klej UV do arkuszy szkła kwarcowego, klej UV do prac rękodzielniczych, utwardzanie kleju UV zimnym światłem, lampa utwardzająca UV LED do maszyny dozującej.












