0102030405
SU-F404035A Przenośna akumulatorowa lampa utwardzająca UV LED Pistolet UV Kontrola karoserii samochodu Światło ultrafioletowe
PARAMETRY
| Model | SU-F404035A |
| Moc | 100 W |
| Zasilanie wejściowe | Źródło prądu stałego |
| Rozmiar wyglądu | 60*60*167(240) mm |
| Obszar świetlny | 40*40 mm |
| Długość fali | 360-420 mil morskich |
| Intensywność napromieniowania | 2-3W/cm^2 |
| Tryb rozpraszania ciepła | Chłodzenie powietrzem |
CECHY
1. Szybki efekt utwardzania, schnięcie w ciągu kilku sekund i oszczędność energii elektrycznej! Oszczędzaj koszty!
2. Wbudowany czujnik ochrony termicznej, długa żywotność, do ponad 20 000–35 000 godzin;
3. Stabilna praca, wysoka energia, równomierne naświetlanie i zanik światła wynoszący zaledwie około 5% w ciągu 15 000 godzin;
4. UVLED nie zawiera rtęci, nie wytwarza ozonu, jest ekologiczny, energooszczędny, niskotemperaturowy i przyjazny dla środowiska;
5. Natychmiastowe włączanie, nie ma potrzeby czekania na nagrzanie, może się włączyć natychmiast po wyłączeniu.
6. Wysokiej jakości importowane chipy i odporne na wysokie temperatury szkło kwarcowe, wysoka efektywność energetyczna, wysoka przepuszczalność światła, niewielkie rozmiary, szybkie chłodzenie!
7. Materiał wykonany z aluminium lotniczego i miedzi pozłacanej, stabilny i trwały, gruby i solidny, odporny na upadek, kurz i wilgoć!
APLIKACJE
1. Specjalna farba do pieczenia do napraw samochodowych, światło UV LED, ulepszony akumulator litowo-jonowy, wysoka wytrzymałość, drugi panel UV do suszenia, szara szpachla UV, zielony olej, klej UV, wykrywanie wad samochodowych, poszukiwanie bursztynu przy nadmorskim świetle ultrafioletowym UV LED.
2. Przenośna lampa UV LED do utwardzania klejów UV, tuszów UV i klejów niewidocznych; zielony olej UV do naprawy; lampa UV do utwardzania w ultrafiolecie; światłoczuły żel ekspozycyjny, fioletowe światło; laboratorium uniwersyteckie, naprawa telefonów komórkowych, instytut badań naukowych, eksperymentalny instytut badawczy, źródło światła UV LED.
3. Wyświetlacz OCA klej optyczny; głośnik elektroniczny klej UV; klej bezcieniowy; soczewka optyczna; kwarcowa płyta szklana klej UV do wiązania wodnego; rękodzielniczy klej UV do wody; klej UV utwardzany zimnym światłem; maszyna do kropkowania LED lampa utwardzająca UV.
CERTYFIKACJA PRODUKTU













