0102030405
SU-F202035A Przenośna lampa UVLED do utwardzania klejów UV, farb UV, żywic UV, suszenia
PARAMETRY
| Model | SU-F202035A z uchwytem |
| Moc | 50 W |
| Zasilanie wejściowe | Źródło prądu stałego |
| Rozmiar wyglądu | 40*40*121,5(203,5) mm |
| Obszar świetlny | 20*20 mm |
| Długość fali | 360-420 mil morskich |
| Intensywność napromieniowania | 6-8W/cm2 |
| Tryb rozpraszania ciepła | Chłodzenie powietrzem |
FUNKCJE UVLED
1. Szybki efekt utwardzania, schnięcie w ciągu kilku sekund i oszczędność energii elektrycznej! Oszczędzaj koszty!
2. Wbudowany czujnik ochrony termicznej, długa żywotność, do ponad 20 000–35 000 godzin;
3. Stabilna praca, wysoka energia, równomierne naświetlanie i zanik światła wynoszący zaledwie około 5% w ciągu 15 000 godzin;
4. UVLED nie zawiera rtęci, nie wytwarza ozonu, jest ekologiczny, energooszczędny, niskotemperaturowy i przyjazny dla środowiska;
5. Natychmiastowe włączanie, nie ma potrzeby czekania na nagrzanie, może się włączyć natychmiast po wyłączeniu.
6. Wysokiej jakości importowane chipy i odporne na wysokie temperatury szkło kwarcowe, wysoka efektywność energetyczna, wysoka przepuszczalność światła, niewielkie rozmiary, szybkie chłodzenie!
7. Materiał wykonany z aluminium lotniczego i miedzi pozłacanej, stabilny i trwały, gruby i solidny, odporny na upadek, kurz i wilgoć!
APLIKACJE
1. Przenośna lampa UV LED do utwardzania klejów UV, tuszów UV i klejów niewidocznych; zielony olej UV do naprawy; lampa UV do utwardzania w ultrafiolecie; światłoczuły żel ekspozycyjny, fioletowe światło; laboratorium uniwersyteckie, naprawa telefonów komórkowych, instytut badań naukowych, eksperymentalne źródło światła UV LED w instytucie badawczym.
2. Wyświetlacz OCA klej optyczny; głośnik elektroniczny klej UV; klej bezcieniowy; soczewka optyczna; kwarcowa płyta szklana klej UV do wiązania wodnego; rękodzielniczy klej UV woda; klej UV utwardzany zimnym światłem; maszyna do kropkowania lampa utwardzająca UV LED.
3. Podkład do naprawy karoserii samochodowej, utwardzana światłem UV szpachlówka do karoserii, ręczna lampa UV do utwardzania, wykrywanie wad lakieru samochodowego, lakier do wypalania lakieru do karoserii samochodowej, lampa UV do utwardzania lakieru.
CERTYFIKACJA PRODUKTU













