0102030405
SU-6553065A System chłodzenia wodnego Lampa UV LED 3 kW-4 kW Do sitodruku wielkoformatowego Malowanie powłoką UV 395 nm
PARAMETRY
| Model | SU-6553065A |
| Moc | 3120-4680W |
| Zasilanie wejściowe | źródło prądu stałego |
| Rozmiar wyglądu | 680*80*30(80) mm |
| Obszar świetlny | 655*31 mm |
| Długość fali | 360-420 mil morskich |
| Intensywność napromieniowania | 20-22W/cm2 |
| Tryb rozpraszania ciepła | Chłodzenie wodne |
CECHY
1. Szybki efekt utwardzania, schnięcie w ciągu kilku sekund i oszczędność energii elektrycznej! Oszczędzaj koszty!
2. Wbudowany czujnik ochrony termicznej, długa żywotność, do ponad 20 000–35 000 godzin;
3. Stabilna praca, wysoka energia, równomierne naświetlanie i zanik światła wynoszący zaledwie około 5% w ciągu 15 000 godzin;
4. UVLED nie zawiera rtęci, nie wytwarza ozonu, jest ekologiczny, energooszczędny, niskotemperaturowy i przyjazny dla środowiska;
5. Natychmiastowe włączanie, nie ma potrzeby czekania na nagrzanie, może się włączyć natychmiast po wyłączeniu.
6. Wysokiej jakości importowane chipy i odporne na wysokie temperatury szkło kwarcowe, wysoka efektywność energetyczna, wysoka przepuszczalność światła, niewielkie rozmiary, szybkie chłodzenie!
7. Materiał wykonany z aluminium lotniczego i miedzi pozłacanej, stabilny i trwały, gruby i solidny, odporny na upadek, kurz i wilgoć!
APLIKACJE
1. Światło UV do utwardzania oleju, suszenie tuszu UV LED na przenośniku taśmowym, lampa susząca LED chłodzona wodą do utwardzania w drukarce płaskiej UV 1024i, drukarka wielodyszowa UV G5/G6 z niebieskim światłem LED UV typu roll-to-roll, duża 5 m/3 m przemysłowa drukarka LED UV typu roll-to-roll z niebieskim światłem LED UV.
2. Szybki sitodruk UV na ABS, PET, PT, PVC, PE, PP i innych materiałach. Utwardzanie tuszu LED UV, suszenie sitodruku LED UV na opakowaniach/klawiaturach/pudełkach na kosmetyki/cylindrycznych korpusach butelek. Półautomatyczna maszyna sitodrukowa/w pełni automatyczna maszyna sitodrukowa/maszyna sitodrukowa UV z rolki na rolkę z chłodzoną wodą lampą utwardzającą UV.
3. Szybka maszyna do etykietowania z lampą utwardzającą UV LED, lampa UV do maszyny do stemplowania, szybka maszyna do znakowania znakami towarowymi z suszeniem LED UV, przerywany druk offsetowy z atramentem UV utwardzanym niebieskim światłem.
4. Źródło światła LED do modyfikacji lampy rtęciowej UV, energooszczędna modyfikacja lampy UV na źródło zimnego światła LED, tradycyjny olej UV, tusz UV, klej UV, utwardzanie farb UV, energooszczędna modernizacja pieca UV LED UV.











