0102030405
SU-3503065A 1900W System druku fleksograficznego UV LED Lampa utwardzająca UV LED do drukarek fleksograficznych Powłoki przemysłowe
PARAMETRY
| Model | SU-3503065A |
| Moc | 1260-1900 W |
| Zasilanie wejściowe | źródło prądu stałego |
| Rozmiar wyglądu | 370*65*30(60) mm |
| Obszar świetlny | 355*31 mm |
| Długość fali | 360-420 mil morskich |
| Intensywność napromieniowania | 15-18 W/cm2 |
| Tryb rozpraszania ciepła | Chłodzenie wodne |
CECHY
1. Szybki efekt utwardzania, schnięcie w ciągu kilku sekund i oszczędność energii elektrycznej! Oszczędzaj koszty!
2. Wbudowany czujnik ochrony termicznej, długa żywotność, do ponad 20 000–35 000 godzin;
3. Stabilna praca, wysoka energia, równomierne naświetlanie i zanik światła wynoszący zaledwie około 5% w ciągu 15 000 godzin;
4. UVLED nie zawiera rtęci, nie wytwarza ozonu, jest ekologiczny, energooszczędny, niskotemperaturowy i przyjazny dla środowiska;
5. Natychmiastowe włączanie, nie ma potrzeby czekania na nagrzanie, może się włączyć natychmiast po wyłączeniu.
6. Wysokiej jakości importowane chipy i odporne na wysokie temperatury szkło kwarcowe, wysoka efektywność energetyczna, wysoka przepuszczalność światła, niewielkie rozmiary, szybkie chłodzenie!
7. Materiał wykonany z aluminium lotniczego i miedzi pozłacanej, stabilny i trwały, gruby i solidny, odporny na upadek, kurz i wilgoć!
APLIKACJE
1. Drukarka płaska UV Epson z chłodzoną wodą lampą suszącą i utwardzającą olejem LED, drukarka płaska UV RICOH G5 z podwójnym rzędem i zintegrowanym suszeniem LED UV, chłodzona wodą lampa utwardzająca LED UV o dużej mocy.
2. Sitodruk UV na materiałach PET i PP, utwardzanie tuszu LED UV na klawiaturze/artykułach piśmienniczych/pudełkach na kosmetyki/korpusach butelek cylindrycznych, automatyczna maszyna do sitodruku/w pełni automatyczna maszyna do sitodruku/maszyna do sitodruku UV z roli na rolę z chłodzoną wodą lampą UV do utwardzania.
3. Piekarnik UV typu biurkowego, piec do utwardzania światłem LED UV typu przenośnikowego, elektroniczny klej UV, klej bezcieniowy, soczewka optyczna, klej UV do klejenia płyt kwarcowych, klej UV utwardzany zimnym światłem, lampa dozująca LED UV do utwardzania.











