Specjalny system utwardzania UVLED do druku płaskiego SU-F802035D Chłodzenie powietrzem
PARAMETRY
| Model | SU-F802035D |
| Moc | 200 W |
| Zasilanie wejściowe | Źródło prądu stałego |
| Rozmiar wyglądu | 90*50,5*142,5 mm |
| Obszar świetlny | 80*20 mm |
| Długość fali | 360-420 mil morskich |
| Intensywność napromieniowania | 11W/cm^2 |
| Tryb rozpraszania ciepła | Chłodzenie powietrzem |
CECHY DIOD LED UV
1. Szybki efekt utwardzania, schnięcie w ciągu kilku sekund i oszczędność energii elektrycznej! Oszczędzaj koszty!
2. Wbudowany czujnik ochrony termicznej, długa żywotność, do ponad 20 000–35 000 godzin;
3. Stabilna praca, wysoka energia, równomierne naświetlanie i zanik światła wynoszący zaledwie około 5% w ciągu 15 000 godzin;
4. Diody LED UV nie zawierają rtęci, nie wytwarzają ozonu, są ekologiczne, energooszczędne, niskotemperaturowe i przyjazne dla środowiska;
5. Natychmiastowe włączanie, nie ma potrzeby czekania na nagrzanie, może się włączyć natychmiast po wyłączeniu.
6. Wysokiej jakości importowane chipy i odporne na wysokie temperatury szkło kwarcowe, wysoka efektywność energetyczna, wysoka przepuszczalność światła, niewielkie rozmiary, szybkie chłodzenie!
Materiał wykonany z lotniczego aluminium i złoconej miedzi, stabilny i trwały, gruby i solidny, odporny na upadek, kurz i wilgoć!
APLIKACJE
1. Lampa utwardzająca LED drukarki Epson i3200UV, lampa susząca światłem niebieskim i fioletowym LED UV do utwardzania atramentu, drukarka płaska UV 6090/6045 z chłodzeniem powietrznym UV LED, lampa susząca LED pasująca do głowicy drukującej XP600/TX800.
2. Maszyna kodująca online, lampa susząca i utwardzająca atrament UV LED, Ricoh G5 G6 UV do wstępnego kodowania, lampa susząca i utwardzająca UV do druku cyfrowego UV.
3. Lampa susząca LED na bazie żywicy UV/płytki drukowanej, zielona lampa LED do reakcji fotokatalitycznej/wysokiej klasy laboratorium uniwersyteckie, eksperymentalne źródło światła ultrafioletowego LED w instytucie badawczym.
4. Ekran wyświetlacza OCA, głośnik elektroniczny, klej UV, klej bezcieniowy, soczewki optyczne, arkusz szkła kwarcowego, klej UV do łączenia, rękodzieło, utwardzanie zimnym światłem UV, lampa utwardzająca UV LED do maszyny dozującej.
CERTYFIKACJA PRODUKTU











